Samotność Naruto

Samotność Naruto

Na pewno wielu z was nieraz myślało nad tym czemu to nasz kochany Naruto jest taki samotny… czemu nie ma żadnych przyjaciół… czemu jest odbierany przez wszystkich dorosłych źle…

Odpowiedź jest prosta… Kyubi! W mandze i anime Naruto można zauważyć dorosłych, którzy pamiętają to co wydarzyło się dwanaście lat temu w osadzie Konoha i ciągle uważają naszego Uzumaki’ego za wcielonego Demona. Chociaż powinien on być traktowany jako bohater wioski tak samo jak Hokage 4, ponieważ gdyby nie młody Naruto to Lis nie zostałby zapieczętowany. Ale niestety dorośli tego nie umieją pojąć i traktują go jak odrzutka dlatego, że Naruto dla nich to jakby druga forma Demona o Dziewięciu Ogonach.

Jak wszyscy też wiecie nasz bohater nie posiada rodziców, co oznacza że tak naprawdę niema osoby, której by zależało na Naruto, której mógłby przyjść po nauce w akademii pochwalić się co robił, w której mógłby wylać swój smutek. Dlatego też Uzumaki ze wszystkich sił stara się zwrócić na siebie uwagę, a że nie wychodzi mu to poprzez bycie dobrym uczniem, to robi to poprzez wygłupy i dlatego jest traktowany jako idiota.

Także na niekorzyść Naruto działa to iż rodzicie zabraniają swoim małym pociechą bawić się razem z Uzumaki’m, ponieważ obawiają się oni złego wpływu na ich dzieci. W końcu, jaki rodzić chciałby aby jego dziecko zadawało się z Kyubi’m

Na szczęście powoli zaczyna się to zmieniać od kiedy nasz bohater ruszył drogą Shinobi. Z czasem jego rówieśnicy zaczynają go traktować poważnie i nabierają do niego szacunku widząc jak bardzo on się zmienił i jego poświęcenia w dążeniu do celu. Nawet dorośli zaczynają zmieniać swoje nastawienie do Uzumaki’ego po trzecim teście Chuunin Exam widząc jego walkę z Neji’m. Już wkrótce życie naszego Lisiego bohatera zmieni się i to na lepsze, a to wszystko dzięki jego ciężkiej pracy (widzicie w życiu można dojść wszędzie jeśli się tego naprawdę chce i dąży się do celu ze wszystkich sił).

Autor recenzji: Redakcja