Złe charaktery

Złe charaktery

DRAGON BALL

Pilaf – Pierwszy przeciwnik Goku podczas poszukiwań kryształowych kul. Pilaf jednak na początku wygrywał z naszymi bohaterami zamykając ich w komnacie z szyba zamiast dachu gdzie w nocy podczas pełni Goku zamienia się w Ozaru niszcząc zamek Pilafa.

Armia czerwonej wstęgi – armia ta była pierwszym takim poważniejszym przeciwnikiem Goku. Celem armii było przejecie kontroli nad całym światem za pomocą 7 kryształowych kul tylko ze Goku też szukał kryształowych kul i oczywiście Goku wygrał z armia czerwonej wstęgi.

Piccolo – Diamoho-Goku zmierza się w pojedynkę zaraz po Tenkaichi-Budokai gdzie przegrywa w finale z Tien. Goku pokonuje Piccolo przeszywając go w okolicy brzucha zostawiając dziurę w jego ciele. Lecz Piccolo tuz przed śmiercią zostawia po sobie potomstwo.

Piccolo – Podczas następnego Tenkaichi-budokai Goku w wygranym finale spotyka sie z potomkiem Piccolo Diamoho. Goku wygrywa po długiej walce lecz daruje mu życie dając fasolkę senzu.

DRAGON BALL Z

Frezer – Ta walka zaczyna się po zakończeniu i i darowaniu życia przez Goku Vegecie. Po przygodach Gohana, Crillana i Bulmy na Nameck przylatuje Goku gdzie bez problemu pokonuje brygadę specjalna Freeza. Goku podczas walki z Freeza zmienia się w ssj i bez problemu pokonuje Freeza.

Android c#17 – Brat androidki c#18 jego twórca jest dr. Gero. Androida tego nikt nie mógł pokonać razem ze swoja bliźniacza siostra sieja terror na ziemi ostatecznie wchłonięty przez Cella

Android c#18 – Bliźniacza siostra c#17 jej twórca jest dr. Gero. Androida tego nikt nie mógł pokonać razem ze swoim bliźniaczym bratem sieja terror na ziemi ostatecznie wchłonięta przez Cella po czym później wypluta.

Cell – Bitwa zaczyna się od przybycia Future Trunks do naszych bohaterów z lekarstwem na chorobę serca Goku. Lecz cala bitwa zaczyna się rok później po przywołaniu do życia androidów c 17 i c18 lecz Goku ich nie pokonał oba androidy zostają wchłonięte przez Cella który posiada komórki wszystkich bohaterów Dragon Balla Z. Ostatecznie podczas Cell Game Cell zostaje pokonany przez Gohana.

Buu – Zamknięty przez Bogów potwor, po wielu latach obudzony lecz po jakimś czasie zabija swojego wybawce ponieważ go zdenerwował. Buu miał formy: super buu i main buu. Goku nie chciał z nim walczyć na ziemi wiec przenieśli się na planetę Bogow gdzie ja bardzo poturbowali. Ostatecznie Goku przy pomocy Vegety pokonuje Main buu wielka kula Gengi Gama.

DRAGON BALL GT

Bebi – 10 lat po walce z Buu. Trening z Uub czyli reinkarnacja Buu, Pilaf widząc Goku krzyczy aby Goku znów stal się małym dzieckiem smok do usłyszał i spełnił życzenie Pilafa. Goku postanawia wyruszyć w kosmos w poszukiwaniu smoczych kul. Pozaja Gillaktory zaczyna wędrować z nimi. Bebi ostatni z rasy Tsufur przejmuje ciało Vegety i zaczyna walkę z Goku lecz oczywiście przegrywa.

Super 17 – Stworzony przez dr.Myuu adnroid 17 który zostaje wysłany na ziemie gdzie łączy się z androidem c#17 dr.Gero tworząc Super 17. Goku pokonuje go i tym żebrał wszystkie 7 kryształowych kul.

Smoków nie będę opisywać ponieważ opisane je macie w dziale smoki.

Autor tekstu: Eregoth