Kobiety

Kobiety

Bulma – Goku poznał ja już w db, poznaje ją gdy aktualnie Bulma ma 16 lat. Goku wyrusza wraz z Bulma na poszukiwanie smoczych kul. Jest ona zona Vegety oraz matka Trunksa i Bry.

Videl – córka mr. Satana mistrza TB. Gohana poznała w szkole imienia swojego ojca. Gohan w zamian ze ona nie wydala jego sekretu uczył ja latać i sztuk walki. Później się pobrali i mieli jedna córkę: Pan.

C-18 – była ona tworem dr. Gero niszczyła ziemie wraz z c-17. Później Krilan poprosił smoka by przemienił ją w normalną kobietę i się z nią ożenił mieli razem córkę: Maron.

Pan – córka Videl i Gohana. Już od najmłodszych lat występowała w TB. Najwięcej było jej w db gt gdzie wkradła się na statek by polecieć z Goku i Trunksem na poszukiwanie smoczych kul.

Maron – córka C-18 i Krilana mało występowała w dbz, dlatego niewiele o niej wiadomo.

Lunch – kiedyś uratował ją Goku z opresji po czym zamieszkała w Kame House wraz z Genialnym Żółwiem, gdzie gotowała itp.

Bra – córka Bulmy i Vegety oraz siostra Trunksa. Brak jakiegoś większego znaczenia, po prostu była.

Irezja – koleżanka Gohana ze szkoły, nie ogrywa większej roli w db.

Angeli – sądząc że zna tajemnice Gohana powiedziała że ma zostać jej chłopakiem lecz nie chodziło jej o saiyanów lecz o bieliźnie w misie. Tak jak Irezja nie ma większego znaczenia w db.

Baba Gula – siostra boskiego mistrza ma swoje znaczenie w db. Jest małą czarownicą latającą z kula.

Autor tekstu: Eregoth