Historia wojny Saiyan z Tsufuru

Historia wojny Saiyan z Tsufuru

Dział przeprowadzony jest w formie dialogu między mną a Kaito.

Kaito: Wszystko zaczęło się dawno temu kiedy na planecie Vegeta żyły dwa plemiona, twoi przodkowie Sayianie oraz Tefelsi.

volix: Saiyan i Tefelsi?

K: Grawitacja na Vegecie była bardzo duża Tefelsi którzy zajmowali większy obszary planety byli nie dużego wzrostu, za to mieli większe zdolności. Ich cywilizacja była dosyć zaawansowana. Mniej liczni Sayianie żyli na niskim poziomie, ciągle z kimś wojowali wyróżniali się tym że mieli ogony ciekawa sprawa… . Pewnego dnia opuścili swe terytorium by podbić ziemie zamieszkane przez Tefelsów. Oni dysponując lepszą bronią próbowali się bronić. Sayianie posiadali niezwykłą siłę i pokonali Tefelsów. Do zwycięstwa przyczyniła się także pełnia księżyca, którą na Vegecie można było obserwować co 10 lat. Otóż podczas pełni Sayianie ulegają metamorfozie. Zaskoczeni tym Tefelsi nie zdołali skutecznie zareagować na tak zdumiewające zjawisko. Sayianie opanowali Vegetę. Tefelsi wyginęli a z Nimi ich obyczaje, wiedza i kultura. Sayianie ruszyli na podbój innych planet. Ich poziom kulturowy i techniczny zaczął się gwałtownie obniżać, gdy zrozumieli że nie Są w stanie podbijać nowych terenów we wszechświecie. Zawarli układ z mieszkańcami sąsiedniej planety. W zamian za coraz to nowe planety na których sąsiedzi mogli by urządzać swoje
siedziby, otrzymywali pieniądze i nowe technologie to się nazywa upiec dwie pieczenie na jednym ogniu haaaa haaa ha. W net Sayianie bardzo się rozwinęli potrafili wysyłać w kosmos nawet niemowlęta. Nauczyli się tak je programować by po osiągnięciu dojrzałości były w stanie likwidować mieszkańców danej planety.

v: Potworne.

K: Lecz nad Wszechświatem czuwał wszechmogący, nie mógł dłużej tolerować okrucieństwa Sayian aby ich ukarać posłał w kierunku Vegety olbrzymi meteoryt, który całkowicie zniszczył planetę. Katastrofę przeżyło tylko czterech Sayian: Songo, Vegeta, Nappa & Raditz.

Autor tekstu: volix