Fuzje

Fuzje

Jeżeli masz problem z rodzajami fuzji, procesem scalania, albo chcesz dowiedzieć się co to jest, dobrze trafiłeś ten dział zawiera szczegółowe informacje o fuzjach!

Fuzja: jest to połączenie dwóch wojowników. Postać, która wyjdzie z fuzji to całkiem nowa osobowość. Ci którzy się połączyli, nie mają najmniejszej kontroli nad nią. Zawsze jednak, jakieś cechy jednej z osób dominują nad nową postacią. Są trzy możliwości fuzji. Taniec fuzyjny, kolczyki Potarra lub asymilacja (nie mylić z absorpcjami cell’a czy boo). Asymilacja jest to prosty sposób na połączenie się dwóch nameczan. Postać która ma być „rdzeniem” fuzji łapie drugą za ramię, i po chwili przyłącza jej ciało do swojego. Taniec fuzyjny to seria dość skomplikowanych ruchów opracowanych przez rasę metamorfów mających na celu połączenie się dwóch postaci. Ci, co chcą się połączyć muszą się poruszać symetrycznie względem siebie. Poza tym, w trakcie tego tańca muszą wykrzyknąć „fusion…….HA!”, palce wskazujące obu osób łączących muszą się dotknąć. Żaden z nich nie może popełnić błędu, w przeciwnym razie powstać może postać bardzo gruba albo bardzo chuda ,która będzie bardzo słaba. Żeby przeprowadzić fuzję za pomocą tańca muszą być spełnione warunki :

> dwie osoby muszą być tej samej rasy
> muszą mieć taki samy poziom siły

Taka fuzja trwa pół godziny, a żeby połączyć się ponownie trzeba odczekać godzinę. Jeśli chodzi o fuzję za pomocą kolczyków Potara, to osoba która chce się połączyć musi założyć kolczyk na przeciwnym uchu drugiej osoby. Właściwie nie trzeba spełnić żadnych warunków by wykonać fuzję. Jest ona wieczna ale jako ciekawostkę można podać fuzję Vejity i Son Goku, którzy rozłączyli się we wnętrznościach Boo.

Fuzje za pomocą tańca:

> Goten + Trunks = Gotenks
> Goku + Vejita = Goheta

Fuzje za pomocą Potary:

> Vejita + Goku ( Kakarotto ) = Vegetto
> Kaioshin + Kibito = Kaiobito

Fuzje za pomocą Asymilacji:

> Nail + Picollo = Picollo
> Picollo + Kami = „bezimienny nameczanin”

Wykonać fuzję potrafią:
> Son Goku
> Vejita
> Son Goten
> Trunks
> Piccolo

Autor tekstu: volix